Aktyvūs Ingredientai

Sužinok, kuo tavo kūnui ir veidui naudingas alyvuogių aliejus, alavijas, dedešvos ir kiti ingredientai, kurie yra mūsų produktų sudėtyje. 

Šioje linijoje perteikiamos geriausios alyvuogių, argano aliejų bei hialurono savybės.

Visuose argano linijos kremuose naudojama unikali Macrovitos TimeCode™ technologija, kuri saugo odą nuo kolageno trūkumo, didina elastingumą, apsaugo nuo raukšlių susidarymo bei skatina odos ląstelių regeneraciją. Šis komponentas turi priešuždegiminių savybių,...

Šioje linijoje perteikiamos geriausios alyvuogių, argano aliejų bei hialurono savybės.

Visuose argano linijos kremuose naudojama unikali Macrovitos TimeCode™ technologija, kuri saugo odą nuo kolageno trūkumo, didina elastingumą, apsaugo nuo raukšlių susidarymo bei skatina odos ląstelių regeneraciją. Šis komponentas turi priešuždegiminių savybių, mažina paraudimus. Dėka TimeCode™ oda tampa stangresnė, įgauna sveikos odos išvaizdą ir spindesį.

Argano aliejus rečiausias ir brangiausias pasaulyje aliejus. Dėl savo savybių dar vadinamas „Baltuoju Maroko auksu“. Puikiai palaiko tinkamą odos drėgmės lygį ir minkštumą, saugo nuo nepageidaujamo aplinkos poveikio, lėtina odos senėjimo procesus. Yra įrodyta, jog argano aliejus stiprina ne tik odą, bet ir plaukus.

Hialurono rūgšties paskirtis – drėkinti odą. Tai natūrali odą drėkinanti medžiaga, nuo kurios priklauso odos stangrumas. Atlikti tyrimai įrodė, kad hialuronas padeda atstatyti ir stimuliuoja elastino ir kolageno gamybą odoje – medžiagas, kurios išsaugo odos jaunystę.

Daugiau

Argano linija Yra 8 prekių.

Subkategorijos

Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų