Aktyvūs Ingredientai

Sužinok, kuo tavo kūnui ir veidui naudingas alyvuogių aliejus, alavijas, dedešvos ir kiti ingredientai, kurie yra mūsų produktų sudėtyje. 

Apie Olivelia

Jau nuo 1984m. Macrovita žinoma kaip natūralios kosmetikos gamintoja. Ji pirmoji savo produktų sudėtyje pradėjo naudoti alyvuogių aliejų kaip aktyvųjį ingredientą.

Iš pradžių visa produkcija buvo vadinama Macrovita vardu, o nuo 2006 m. kosmetika, kuri gaminama alyvuogių aliejaus pagrindu, pateikiama kaip atskira produkcijos linija - Olivelia by Macrovita.

Olivelia kosmetika pasižymi aukščiausia kokybe, nes pagal Graikijoje veikiančius norminius aktus kosmetikoje negali būti mineralinių alyvų, parabenų,polipropileno glikolio ir kitų kenksmingų medžiagų.

Olivelia derina aukščiausios rūšies alyvuogių aliejų su kitais natūralios kilmės komponentais, biologiniais elementais bei vitaminais, kurie puikiai puoselėja kūno ir veido odą bei plaukus.

Olivelia produkcija:
- aktyvių ingredientų poveikis patvirtintas "in vitro" arba "in vivo" studijomis. Dauguma ingredientų yra kilę iš ekologiškų ūkių;
- visi produktai yra mikrobiologiškai ir dermatologiškai patikrinti;
- kosmetikoje nėra naftos kilmės produktų (mineralinės alyvos, vazelinų, propilenglikolių ir pan.)
- kosmetika gaminama nedideliais kiekiais, kad klientus pasiektų kuo šviežesnė;
- draugiška aplinkai;
- netestuojama su gyvūnais.

 Olivelia ir Macrovita produkcija padės jums atrasti teisingą kelią sveikatos ir grožio link! Suteikite sau galimybę juos naudoti! 

Žiūrėti video apie Macrovita