Aktyvūs Ingredientai

Sužinok, kuo tavo kūnui ir veidui naudingas alyvuogių aliejus, alavijas, dedešvos ir kiti ingredientai, kurie yra mūsų produktų sudėtyje. 

Grąžinimo sąlygos

Nusipirkę netinkamos kokybės kosmetikos, parfumerijos ar higienos prekę, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 7 (septynias) darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai. Nekokybiškos prekės grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

Kokybiškos kosmetikos, parfumerijos ir higienos prekės negali būti grąžinamos.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

Kur grąžinti?

  • Jeigu prekės atsiimtos parduotuvėje, jos grąžinamos į tą pačią parduotuvę pateikiant pirkimo dokumentus ir laisvos formos prašymą.
  • Jeigu prekės įsigytos e.parduotuvėje, prašome atsiųsti laisvos formos prašymą adresu info@olivelia.lt.Prašyme turi būti nurodytas prekės pavadinimas, sąskaitos faktūros numeris, pirkimo data, Jūsų vardas ir pavardė, sąskaitos nr. kur turi būti grąžinami pinigai arba adresas, kuriuo išsiųsti kokybišką prekę.
  • Gavus Jūsų grąžinamą prekę ir apžiūrėjus jos būklę, ne ilgiau nei per 7 (septynias) dienas atliekamas pinigų grąžinimas arba prekės pakeitimas kokybiška preke.

Kaip atgausiu pinigus? grąžinti sumokėti pinigai?

  • Jei už įsigytas prekes buvo atsiskaityta grynaisiais pinigais atsiimant prekes parduotuvėje, pirkėjo už prekes sumokėta suma grąžinama grynaisiais pinigais prekių grąžinimo metu.
  • Jeigu už įsigytas prekes buvo atsiskaityta per elektroninės bankininkystės sistemą ar išankstiniu banko pavedimu, už prekes sumokėta suma grąžinama per 7 (septynias) dienas nuo prekių gražinimo dienos į mokėtojo banko sąskaitą.

PASTABA:Grąžinamų prekių siuntimą apmoka klientas savo lėšomis